9. évfolyamos sportvetélkedő
Az idén is megtartottuk első évadnyitó rendezvényünket, a 9. évfolyamos, bejövő új diákjaink sport vetélkedőjét. A sport vetélkedő célja az volt, hogy a gyerekek megismerjék egymást, nevelőiket és sportlétesítményünket. Játékos vetélkedő formájában mérhették össze erejüket, ügyességüket a diákok. 5 különböző állomáson a legkülönbözőbb feladatok vártak rájuk. Az állomások feladatainak összeállítását és azok lebonyolítását a sport munkacsoport nevelői, Schreck Katalin, Tóth Norbert Zoltán, Horváth Balázs és Hegyeshalmi Csaba végezték.