Farsang a koliban

2018. február 12.-én megrendezésre került a Kaposvári Klebelsberg Középiskolai Kollégiumban a farsang. Témája a Retro volt, régi zenékkel és ruhákkal.

f1

A 10.-es évfolyam szervezte. A rendezvényt felkonferálta Jakab Krisztina és Kálosi Roland. A jelenlévők köszöntése után farsangi hagyományokról hallhattunk, majd elárulták azt is, hogy ki tagja a zsűrinek: Erzsi néni, Ildi néni és Livi néni. Sok kis versikével is örvendeztették a közönséget. Ezek után következett a tanári műsor, Besenyő család címmel. A tanári műsor után a beöltözött diákok jelmezes felvonulása vagy produkciójuk bemutatása történt. Az első kettő táncos produkcióban Hollósi Gabi néni és Horváth Balázs tanár úr csoportjának diákjai léptek fel. Utánuk következtek Schreck Kati néni Szelíd motorosai, 18 fővel. Őket követően Hujber Tamásné és Somogyi Adél tanárnők, majd Hoffman Fekete Janka tanárnő csoportjában lévő rocker lányok csillogtatták meg tudásukat a Queen We will rock you című zenére. Az utolsó 10.-es fellépőkhöz Horváth Balázs tanár úr is csatlakozott, Flipper Öcsi Ginájára. Az utolsó csoport Ruchárd Mária tanárnőé volt. Páran még indultak a versenyen, de az 1. helyezést a Rocker lányok érték el. Második lett Somogyi Adél és Hujber Tamásné tanárnők. Az utolsó dobogós helyezettek a Szelíd motorosok lettek. A tanári énekkart követte az eredményhirdetés. Az est zárásaként az első emeleten teaház és diszkó várta a diákokat. Az egész rendezvény jó hangulatban telt el, mindenki jól érezte magát.

f2

f3 f4