Díjeső!

aA 21. Országos Arany János Művészeti Fesztiválon 14-dik alkalommal vettünk részt. Az alábbi szekciókban léptek diákjaink a zsűri elé: kortárs tánc különdíj, egyéb kategória: néma játék különdíj, Völgyi Krisztina vers és ének is arany és a színjátszás kategóriában a sok-sok arany után elértük a fődíjat, ami 2009-ben egyszer már sikerült.

V. Dunántúli mandulafa

2020. november 18-án  Borbély Barbara 12.F osztályos tanuló részt vett az V. Dunántúli mandulafa nevű ifjú kutatók konferenciáján, a Kaposvári Egyetem (Szent István Egyetem) szervezésében. Barbara "Vádirat - az észak-koreai valóság?" című előadásával 3. helyezést ért el a szekciójában.

Gratulálunk az elért eredményhez Borbély Barbarának és felkészítő tanárának Somogyi Adélnak.

Pályázati felhívás a 8. évfolyamos tanulók számára az Arany János Tehetséggondozó Programban történő részvételre

Az Emberi Erőforrások Minisztériuma a 2019/2020. tanév rendjéről szóló 11/2019. (VII. 3.) EMMI
rendelet, valamint a nevelési-oktatási intézmények működéséről és a köznevelési intézmények
névhasználatáról szóló 20/2012. (VIII. 31.) EMMI rendelet alapján pályázatot hirdet a 2019/2020.
tanévben 8. évfolyamon tanuló diákok számára az Arany János Tehetséggondozó Programban
való részvételre.
A program célja, hogy segítse a hátrányos helyzetű, tehetséges diákok továbbtanulását.
A Tehetséggondozó Programba jelentkezhet minden olyan tanuló, aki