49. Nagyatádi Kollégiumi Diáktalálkoz

atad1

2016. 05. 13-án rendezte meg a József Attila Kollégium a 49. Diáktalálkozót, melyen 7 kollégium vett részt a megyéből velünk együtt.

A délelőtt folyamán szavalóversenyen és műveltségi vetélkedőn mérhették össze tudásukat a diákok. Ebéd után a városi strandon jó időben ügyességi vetélkedőt rendeztek lány és fiú kategóriákban. A hagyományokhoz méltóan jól szerepeltünk. Szavalásban Bácsics Regina második, Karancsi Klaudia harmadik lett, akik oklevélben és könyvjutalomban részesültek. Műveltségi vetélkedőn a Csábráki Bianka, Vass Viktória Bernadett, Récseí Eszter, Horváth Dorina, Tóth Tibor alkotta csapat első helyezést ért el. A leány játékos ügyességi vetélkedőn másodikak lettünk. A csapat tagjai: Csábráki Bianka, Vass Viktória Bernadett, Horváth Dorina, Karancsi Klaudia, Tratnyek Cenge, Szilágyi Bianka. A fiú játékos ügyességi vetélkedőn csapatunk első helyezést ért el. A csapat tagjai: Gáspár Attila, Gáspár Balázs, Varga Balázs, Wirth Csaba, Tóth Bálint, Bakai Dávid. A műveltségi és sportvetélkedőn diákjaink oklevélben és gyümölcskosárban részesültek. Gratulálunk felkészítő és kisérő tanárainknak: Lovász Erzsébetnek, Horváth Balázsnénak, Jávori Tamásnak és Horváth Balázsnak.