Kor-Társ csapat építő tréning 2022.08.29-31

h

KOR-TÁRS csapatépítő tréningen vettek részt a Kaposvári Klebelsberg Középiskolai Kollégium DÖK-ös és KOR-TÁRS segítő diákjai augusztus 29. és 31.-én. A 21 jelenlevő tanuló (11 lány és 10 fiú) az első napon egy kis vacsora után Horváth Balázsné Kriszti néni vezetésével csapatépítő játékkal és a legvidámabb nyári élményeikből összeállított plakátkészítéssel hangolódott a másnapi biciklitúrára. A tartalmas reggeli után a kollégium kerékpárjaival Horváth Balázs és Erdős Kornél tanár Úr invitálta a csapatot egy kis biciklitúrára, amelynek keretében megkerültük a Desedát úgy, hogy több pihenő is beiktattunk  (Kaposfüredi kilátó, a Somogyaszalói arborétum és a Toponári büfé). A kerékpárok lemosása és törölgetése után a kollégiumba maradtak (4 fő) Kriszti néni vezetésével finom levessel és pörkölttel várták a megéhezett túrázókat. A délutáni csendespihenőt követően Hujber Tamásné Gabi néni pszichológus tartott jó hangulatú csapatépítő foglalkozást, élménypedagógiai játékok bevonásával. Az emberpróbáló feladatokról tanúskodnak a fotók és a videó is. A két nap során Horváth Balázsné és Horváth Balázs gondoskodott a részt vevők étkeztetéséről (reggeli, ebéd, vacsora), melynek létrejöttéhez elengedhetetlen volt a segítők - Kimmel Fanni Sára, Felső Martin, Varjaskéri Anna, Benedek Ramóna - önzetlen munkája.

Kaposvár, 2022.09.19.

Horváth Balázs