Debrecenbe mentünk

2016 november 11-én és 12-én rendezték Debrecenben, a Tóth Árpád Gimnáziumban a „Szülőföldem szép határa…” diákkonferenciát, ahol a részt vevő diákok saját lakhelyüket mutathatták be. A konferencia pénteki napja terepgyakorlat volt, amelynek keretében a Hortobágy és a Tisza-tó látványosságaival tudtunk megismerkedni. Szombaton pedig az előadásoké volt a főszerep.

Debrecenbe mentünk

Kollégiumunk diákjai visszatérő vendégek ezen a rendezvényen. Az idei évben Récsei Eszter Zoé képviselte kollégiumunkat, aki Bálványos községet mutatta be a közönségnek. A jól sikerült előadás után egy kellemes estét tölthettünk Debrecenben vendéglátónknak, a Gulyás Pál Kollégiumnak köszönhetően. Vasárnap pedig ajándékkal és élményekkel gazdagon térhettünk vissza lakóhelyünkre.