2014. november 20-án 17.00 órai kezdettel kerül megrendezésre Tehetségpontunk Festőműhelyének képzőművészeti kiállítás megnyitója. A műhely 2009 óta működik, töretlen népszerűségnek örvend. Vezetője Kurucz Miklós festőművész. A foglalkozásain egyéni mentorálás és kiscsoportos foglalkoztatás egyaránt megvalósul. Kollégiumunk diáksága és külsős érdeklődők egyaránt részt vehetnek a tehetségműhely foglalkozásain heti 6 órában. Segítséget kapnak továbbtanulásukban, művészi portfóliójuk összeállításában. A műhely munkái évente több alkalommal szerepelnek kiállításokon, képzőművészeti pályázatokon. A kiállítás a téli szünetig látható az intézmény földszinti aulájában. Minden érdeklődőt szeretettel várunk.