Csoport
2013-2018

Szeptember végén újabb hétvége elé néztünk. Pénteken, mikor visszaértünk a kollégiumba, egy kis pihenő után tábortüzet raktunk és szalonnát sütöttünk. Sok nevetéssel telt az este.

Másnap reggeli után mindannyian egy városismereti vetélkedőn vettünk részt. Mindenki szeretett volna tortát nyerni, ugyanis az volt a főnyeremény, ezért minden erőnket beleadva futottunk végig a városon. Délután eredményhirdetés következett, azután Bőszénfán szarvasbőgést hallgattunk. Körülnéztünk, sok újat tanultunk és rengeteg élménnyel gazdagodtunk. Itt is vacsoráztunk, majd elindultunk vissza a kollégiumba.

Vasárnap délelőtt sportoltunk, délután újult erővel vetettük bele magunkat a tanulásba. Összegezve: a hétvége jó hangulatban, remek társaságban és kiváló programokkal telt el.

Szarvasfarmon jártunk Szarvasfarmon jártunk Szarvasfarmon jártunk

Hajnal Ivett és Lucz Adrienn