Eötvös Kupa

Az első alkalommal (2023.11.15.) megrendezett Eötvös Kupán kollégiumi csapatunk összesítésben első helyen végzett, ezzel elhódítottuk egy évre a vándorserleget. A megyéből hat kollégium versenyzett az alábbi sportágakban: női kézilabdában, fiú-lány vegyes fociban, szkanderban, kötélhúzásban, valamint asztaliteniszben, ahol egyéniben és vegyes párosban is indulhattak a diákok. Csapatunk az alábbi eredményeket érte el.

• Fiú-leány vegyes foci 1. helyezés, gólkirály Lender Martin.
  • Leány kézilabda 1. helyezés, gólkirálynő Breglovics Bianka, legjobb kapus Völgyi Krisztina.
  • Leány asztalitenisz Bauer Noémi 1. helyezés.
  •  Fiú asztalitenisz Orsós Tibor 2. helyezés.
  • Asztalitenisz vegyes páros Borosán Fanni, Kovács Zsigmond 1. helyezés.
  •  Szkander leány 60 - : Turi Csenge 2. helyezés.
  • Szkander leány 60 + : Juhász Beatrix 2. helyezés.
  • Szkander fiú 80 - : Kozma László 3.helyezés.
  • Szkander fiú 80 + : Takács Kristóf Martin 2. helyezés.
  • A kötélhúzásban visszaléptünk a sérülésveszély miatt, így eredményt nem értünk el.

Leány –fiú vegyes focicsapat tagjai: Lender Martin (csk.), Horváth Huba (kapus),Rácz Bence, Salacz Barnabás, Koseluk Bálint, Kósi Dominik, Sántha Tibor, Varga Patricia, Lengyel Petra, Sümegi Lidia, Zsalakovics Vanda. Felkészítő, csapatvezető: Jávori Tamás

Leány kézilabda csapat tagjai: Breglovics Bianka (csk.), Völgyi Krisztina, Dózsa Kincső, Halász Judit Anasztázia, Farsang Rebeka, Fehér Kíra, Szabó Nóra Luca, Ágh Alíz Csilla, Szabados Kíra Mercedesz. Felkészítő, csapatvezető: Horváth Balázs

Kötélhúzó csapat tagjai: Bárdosi Róbert, Péter Levente, Kalafatics Péter, Takács Kristóf, Hutter Milán, Balogh Zsombor, Völgyi Krisztina, Breglovics Bianka, Juhász Beatrtix, Farsang Rebeka, Halász Judit Anasztázia.

Gratulálunk az egyéni és a csapatsportágakban a kollégiumot képviselő diákoknak felkészítő pedagógusainknak! Hajrá Klebi!!!!!

Breglovics Bianka

leány kézilabda csapatkapitány