SZÜRETI BÁL

a

Hagyományainkhoz híven a 2023/2024– es tanévben is megrendezésre került a Szüreti bál. A végzős tanulók már több héttel a megrendezés előtt lelkiismeretesen készültek, hogy az alsóbb éves társaikat magas színvonalú műsorral lepjék meg.

Az általuk készített plakáttal a bál előtt már hirdették a rendezvényt, ami az idén az őszi szünet utánra 2023.11.09.-re esett.

Igényes meghívót készítve személyesen hívták meg a műsorra a kollégium vezetőségét, pedagógusait, dolgozóit és az iskolai osztályfőnökeiket. Az alsóbb éveseket - minden szintet végigjárva - a fellépő ruhájukba felöltözve szívélyesen invitálták az eseményen való részvételre.

Minden kilencedikes tanulói csoport műsort adott a tizenkettedikesek rendezvénynyitó magyar és cigánytáncát követően, melyet hangos tapssal, harsogva köszönt meg a közönség. Az új tanulók avatását követően az alsóéves csoportok ajándékait (étel és ital) a szépen díszített előadó teremben, jó hangulatban közösen fogyasztották el a végzős tanulók.

Az estét egy jó hangulatú diszkóval zártuk, ami után mindenki kellemesen elfáradva, de megelégedve tért nyugovóra.

Tóth Zsombor András

Kisbíró