XIII. „Szecska-Végzős párbaj”

(avagy 9.-12. évfolyam vetélkedője a Kor-Társ, DÖK csoport rendezésével)

2023.10.04.-én XIII. alkalommal került megrendezésre a kollégiumban a végzősök és az idén érkezett ifjú kollégista diákok vetélkedőjére, melyben támaszkodhattak leleményességükre, ügyességükre, kreativitásukra. A vetélkedőn 8-8 fő versenyzett egymással, ahol egyéni, páros, és csapatfeladatokat kellett végrehajtaniuk, A vetélkedőt a szépszámú közönség előtt tartottuk, szokásainkhoz híven. Visszatérő feladatunk volt a portékészítés az adott évfolyam csoportvezetőiről, amelyen az alanyok Janibá és Marcsi néni voltak. Másik kettő ilyen feladatunk a lányvívés és a sarokfogó volt. Természetesen a végén filmszinkronizálással és karaokéval zártuk. A kérdőívek alapján a résztvevők jól érezték magukat, illetve a közönség is tetszését nyilvánította.

aaaaaaaaa

Mustos Absolon