Az idei tanévben is kapcsolódtunk a Pénz 7 pénzügyi és vállalkozói témahét programhoz, mely a korszerű pénzkezelés és digitális biztonság témaköré épült. 2023.03.07.-én 16 csapat részvételével rendezte meg a pénzügyi tanári munkacsoport (Horváth Balázsné, Récsey Zsuzsanna és Horváth Balázs) vezetésével azt a kvízt, ami a korszerű pénzkezeléssel és a digitális biztonsággal foglalkozott. A 32 kérdést Kahoot programon keresztül a táblára kivetítve valósítottuk meg, úgy, hogy a 9.-10. évfolyam és a 11.-12. évfolyam csapatai külön-külön versengtek egymással. A jó hangulatú rendezvény elérte célját, mivel a diákok jól érezték magukat és tanultak az eseményen, mivel minden egyes kérdés után a jó választ is láthatták.

2023.03.16.                                                                            Horváth Balázs