Szüreti bál

Hagyományainknak megfelelően idén is megtartottuk a szüreti bált.

A végzősök hétfőn magyar- és cigány táncos ruhákba öltözve a kisbíró vezetésével végig járták a kollégiumot, és ünnepélyesen meghívták az eseményre a kollégium diákjait.

1

A bált a kisbíró beszéde után a magyar tánc nyitotta meg, melynek koreográfiáját Csonka Anita, Kerekes Kamilla és Ficsor Andor talált ki és tanított be. Ezt követte a 9.-es évfolyam csoportjainak zenés, táncos, humoros bemutatkozó műsora, valamint az alsóbb évfolyamok végzősöknek szánt ajándékainak átadása.

1

A műsort a végzősök cigány tánca zárta, melyet Fehérvári Dzsesszika és Bogdán Boglárka

koreografált. A végén együtt táncolt a 12. és a 9. évfolyam.

1

Kis szünet után az est fergeteges bulival folytatódott és zárult, melyen szerencsére nagyon sok diák vett részt.

1

Külön köszönjük a megújult díszletet a kollégium zichys diákjainak, valamint a végzősök megvendégelését Erzsi néninek, a könyvtárosunknak, illetve minden segítséget, melyet a rendezvény  lebonyolítása során kaptunk.

Végzős csoportvezetők