Változás a kollégium beköltözésekor

Beköltözési információk

Házirend változások az alábbi hivatkozásra kattintva tölthető le, továbbá letölthető a kollégiumi beköltözéshez szükséges kérdőív is ITT

Megváltozott a beköltözés rendje a Kaposvári Klebelsberg Középiskolai Kollégiumban!

A tanév végén kiadott beköltözési információk az alábbiak szerint módosultak:

1. A kollégiumi tanulók beköltözése idősávokban fog történni:

9. évfolyamos tanulók 8 és 11 óra között

10. évfolyamos tanulók 11 és 14 óra között

11. évfolyamos tanulók 14 és 17 óra között

12. és 13- évfolyamosok 17 és 20 óra között szíveskedjenek beköltözni.

2. A kollégiumi beköltözésnél a tünetek esetleges meglétéről ki kell kérdezni a beköltöző tanulót. Ezt dokumentálni kell és testhőmérés is szükséges. Ez nyilvánvalóan időigényes feladat, és mindenki számára kötelező. Ezért kérjük lehetőség szerint a beköltözési idősávok betartását, amely nagyobb mértékben megkíméli Önöket a várakozástól, sorban állástól.

3. Szülői értekezletet csak az új és 9. évfolyamos diákoknak szervezünk a következők szerint: 11 órakor csoportszintű szülői értekezletek lesznek. A szülői értekezleten való részvételre a tanuló gondviselőjét várjuk, egy főt a családból.

9. évfolyamos AJTP csoport / I.emeleti aula / csoportvezető: Ruchárd Mária

9. évfolyamos leány csoport / ebédlő / csoportvezető: Farkas Jánosné

9. évfolyamos fiú csoport / fszt. D.szárny előadó / csoportvezető: Horváth Balázs

4. Az előzetesen kiadott ajánlott beköltözési tudnivalók mellett kérjük, hogy minden tanulónál legyen szájmaszk, kézfertőtlenítő személyes használatra.

5. Minden szülő szíves segítségét és megerősítést kérjük annak támogatásában, hogy az egyéni egészség valamennyiünk egészségét szolgálja, gyakoroljuk az önmagunk és mások iránti felelős magatartást a veszélyhelyzet elkerülése érdekében.

6. A betegség legkisebb gyanúja esetén ne jöjjön vissza a tanuló kollégiumba, iskolába! Betegség után csak orvosi igazolással áll módunkban visszafogadni a diákokat.

7. Kérjük a szülőket, hogy pontos elérhetőségeket adjanak meg (telefon, e-mail) számunkra. Szükséges, hogy adott esetben azonnal, a nap 24 órájában el tudjuk érni az érintetteket.

8. Minden felmerülő kérdésével, problémájával keresse gyermeke csoportvezető tanárát. Legyen bizalommal hozzá, őszintén jelezze észrevételét és gondját, tájékoztassa őt gyermeke egészségügyi helyzetéről, állapotáról, váratlan élethelyzetéről. Mi az Ön gyermekével élünk együtt a hétköznapok során, egy a célunk.

Dr. Giber Vilmos sk.