Tisztelt Érdeklődő!

Sok szeretettel üdvözöljük, és őszintén örülnénk, ha kollégistáink között köszönthetnénk az Ön gyermekét is!

A szabad iskolaválasztás mellett a szabad kollégiumválasztás joga is mindenkit megillet!

A Kaposvári Klebelsberg Középiskolai Kollégium a legnagyobb, a legkorszerűbb, és a legkedveltebb kollégium a városban.

A kollégiumi elhelyezés térítésmentes annak, aki nappali rendszerű, középfokú iskolai oktatásban, szakmai képzésben tanulói jogviszonnyal rendelkezik.

Fizetni csak az étkezésért kell. Az étkezéssel kapcsolatos információk és fizetési tudnivalók a Kaposvári Humánszolgáltatási Gondnokság (kaposvarigesz.hu) honlapján találhatók meg.

A kollégiumi elhelyezést az alábbi jelentkezési lap kitöltésével lehet benyújtani a kollégiumi e-mail címre (titkarsag@klebi.sulinet.hu).

Letölthető itt:

A kollégiumi felvételről határozat formájában értesítünk minden jelentkezőt.

Intézményünk az Arany János Tehetséggondozó Program hálózatának tagja, Kiváló Minősítésű Regionális Tehetségpont, tagja az Európai Tehetségpontok hálózatának, Minősített Tehetség Műhely, jó gyakorlatai által POK Bázis-intézmény.

Ahol érték

a tudás,