Fiatal tehetségek dobogós helyezései

A Szivárványhíd Országos Levelező Olvasóversenyen 3 tanulónk dobogós helyezést ért el a 9-12. évfolyamosok egyéni kategóriájában:

Fiatal tehetségek dobogós helyezései

Nagy Fanni 11. évfolyamos tanuló országos 1. helyezést, Fekete Eszter 12. évfolyamos tanuló országos 2. helyezést, míg Ficsor Enikő 10. évfolyamos tanuló országos 3. helyezést ért el a 33 induló közül. A többfordulós olvasóversenyen kortárs ifjúsági irodalom feldolgozását végezték a tanulók kimagasló eredményességgel. Mindhárman jogot szereztek 2017. március 10-én a kategória győztesek személyes döntőjén való részvételre, ahol értékes különdíjakért versenyeznek a tanulók. Valamennyien a Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Arany János Tehetséggondozó Programban résztvevő tanulói. A versenyen a Kaposvári Klebelsberg Középiskolai Kollégium tehetséggondozása keretén belül vettek részt a diákok. Felkészítő tanáruk: Hujber Tamásné pszichológus - tehetségfejlesztő tanár, a Klebelsberg Európai Tehetségpont szakmai vezetője.