Szüreti bál.

12

34

56

Hagyományainkhoz híven a 2019 / 2020 – as tanévben is megrendezésre került a Szüreti Bál. A végzős tanulók már másfél hónappal a megrendezés előtt lelkiismeretesen készültek, hogy az alsóbb éves társaikat magas színvonalú műsorral lepjék meg.

Az általuk készített plakáttal a bál előtt már hirdették a rendezvényt.

Igényes meghívót készítve személyesen hívták meg a műsorra a kollégium vezetőségét, pedagógusait, dolgozóit és az iskolai osztályfőnökeiket. Az alsóbb éveseket a végzősök 2019.11.04.-én este - minden szintet végig járva - a fellépő ruhájukba felöltözve szívélyesen invitálták az eseményen való részvételre.

A bál 2019.11.11.-én késő délután került megrendezésre, melyen minden kilencedikes tanulói csoport műsort adott a negyedikesek rendezvénynyitó magyar és cigánytánca után, melyet hangos tapssal, harsogva köszönt meg a közönség.

Az estet egy fergeteges bulival zárta a szépszámú diákság.

Mindenki kellemesen elfáradva, de megelégedve tért nyugovóra.

Horváth Balázs.