KOR-TÁRS csapatépítés

Kép

Ötödik alkalommal került megrendezésre az év eleji KOR-TÁRS csapatépítő tréning, amelyen a Kaposvári Klebelsberg Középiskolai Kollégium Diákönkormányzatos és KOR-TÁRS segítő diákjai vettek részt augusztus 30. - szeptember 1.-között.

A kollégiumba érkező 22 tanuló (14 lány és 8 fiú) az első napon, pénteken 18.00 - kor találkozott a II. emeleti társalgóban, ahol vacsora után Borbély Bianka DÖK elnök és Horváth Balázs tanár Úr vezetésével ismertették a három nap programját. Pénteki vacsora után Horváth Balázsné Kriszta néni jó hangulatú másfél órás csapatépítő játékos tréninget tartott az I. emeleti aulában. Késő este még a kerékpárok átnézése és pumpálása foglalkoztatta a fiúkat, míg a lányok mosogattak. Szombat reggeli után Kriszta néni és Erdős Kornél tanár Úr irányításával biciklitúra keretében megkerültük a Desedát. Ez idő alatt Horváth Balázs tanár Úr, Borbély Biankával és Farkas Jázminnal a tárkonyos ragúlevest főzött.  A Bakai Dávid - Bálint Dominik duó az udvaron csirkepörköltet készítettek mindenkinek a megelégedésére. A jóízű és kiadós ebéd utáni sziesztát követően 17.00.–kor Hujber Tamásné Gabi néni pszichológus tartott jó hangulatú csapatépítő foglalkozást élménypedagógiai játékok bevonásával. Az emberpróbáló feladatokról tanúskodnak a fotók is. Az esti finom vacsora és palacsinta után teremberendezés és a másnapi program előkészítése zajlott. Vasárnap kora reggeli kelés és bőséges reggeli elfogyasztása után mindenki elfoglalta a helyét a földszinti aulában, ahol kezdetét vette a „maratoni munka” a várva várt beköltöztetés.

Borbély Bianka

DÖK, KOR-TÁRS elnök