Idegen nyelvi városismereti verseny

városismeret

Városi idegen nyelvű városismereti versenyt szerveztünk angol és német nyelven 2019. május 22-én. A diákoknak 12 különböző helyszínt kellett felkeresniük, majd válaszolniuk a feltett kérdésekre, valamint a megadott szempont alapján kellett fényképet készíteniük magukról illetve a helyszínről. A válaszokat és a képeket e-mailben kellett elküldeniük.

csoportkép

Angolból 1. helyezést ért el Cserős Janka és Faragó Rebeka a Kaposvári Klebelsberg Középiskolai Kollégium képviseletében (a Kaposvári Munkácsy Mihály Gimnázium diákjai)

2. helyezést ért el Becski Noel és Gulyás Csaba a Kaposvári Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnáziumból

3. helyezést ért el Nógrádi Nóra és Tar Viktória a Csányi Alapítvány képviseletében (a Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium diákjai)

Német nyelvből 1. lett Paár Eszter és Paár Lili a Kaposvári Klebelsberg Középiskolai Kollégium képviseletében (a Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium diákjai)

2. lett Albrecht Bálint és Osztopáni Kristóf a Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium képviseletében

3. lett Hageman Sterre Lizzy és Orsós Bernadett a Kaposvári Klebelsberg Középiskolai Kollégium képviseletében (a Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium diákjai)

városismeret

Gratulálunk a nyerteseknek! Reméljük, minden résztvevő jól érezte magát és sok érdekességet fedezett fel a belvárosban!

Bóláné Kanyar Szilvia és Oláh Krisztina

szervezők