Nyílt hónap májusban!

Nyolcadik osztályos vagy?
Kaposváron fogsz továbbtanulni?
Kollégista szeretnél lenni?
Nem tudod még, hogy melyik kollégiumot válaszd?

Akkor figyelmedbe ajánljuk

Kaposvári Klebelsberg Középiskolai Kollégiumot!

Gyere el hozzánk, nézz körül nálunk, kérdezd meg a diákokat vagy a tanárokat, és döntsd el, hogy miért jó nálunk lenni kollégistának!

Május hónapban bármely nap várunk szeretettel!

Ha bejelentkezel hozzánk előzetesen az alábbi e-mail címen (titkarsag@klebi.sulinet.hu), akkor mi itt leszünk!

Jöhetsz osztálytársakkal, családdal, iskolával, hét közben vagy hétvégén, mi várunk és válaszolunk felmerült kérdéseidre.

De addig is, nézz körül honlapunkon: www. klebi.sulinet.hu

Ha gimnáziumba jelentkeztél és a jelentkezési lapon jelölted már, hogy kérsz kollégiumot, akkor ne tölts ki külön felvételi kérelmet!

Ha szakképzésbe jelentkeztél és kollégiumi igényt jelöltél, akkor elsődlegesen nem hozzánk fog irányítani a rendszer. De változtathatsz ezen, ezért töltsd ki a honlapunkon található jelentkezési lapot, küldd el nekünk, hogy tudjunk számodra is helyet biztosítani!

A szabad kollégium választás joga téged is megillet!