FÉNY-kép fotópályázat 2019

2019. februárban hirdettük meg FÉNY-kép fotópályázatunkat, amire az ország középiskolás diákjai jelentkezhettek olyan műveikkel, amelyek a fény témájában készültek. Az ország 11 intézményéből 28 pályázó 68 fotója érkezett be pályázatunkra, a szakmai zsűrinek így nehéz feladata volt, hogy a jobbnál jobb pályamunkák közül kiválassza a legjobbakat. A győztesek végül a következők voltak:

1

1. helyezett: Csór Vivien - Fehér bőr, barna lány, fényes nap (Pécsi Pollack Mihály Szakgimnázium, Szakközépiskola és Kollégium)

2. helyezett: Szekér Sára Anna - Törékeny élet (Kaposvári Klebelsberg Középiskolai Kollégium)

3. helyezett: Márta Renáta - Fúzió (Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium)

A zsűri különdíját Gustafik Gergő Gömb karácsony című fotója nyerte el, Gergő a  Szolnoki Varga Katalin Gimnázium tanulója.

A legjobban sikerült fotókból készült kiállítást 2019. április végéig lehet megtekinteni kollégiumunk 1. emeleti társalgójában.