"FÉNY-kép" fotópályázat

f

Mutasd meg a világot, ahogy Te látod magad körül, és légy a nyertesek között a Kaposvári Klebelsberg Középiskolai Kollégium fotópályázatán! Mutasd meg, mit tudsz a fotózás terén, örökíts meg a fény sokféleségét! Mai rohanó világunkban jó néha megállni, és észrevenni az apró vagy nagyobb szépségeket, amik körülvesznek minket. Kezdj bele minél előbb a fotózásba, nézz körül, vedd észre, mi zajlik körülötted! A legjobb beküldött fotókat és a zsűri által díjazott pályamunkákat nyilvános kiállítás keretében kollégiumunkban a nagyközönségnek is bemutatjuk.

1. Kik indulhatnak a pályázaton?

• A pályázaton részt vehet minden magyarországi középfokú képzésben résztvevő nappali tagozatos tanuló pályázaton még nem díjazott, színes vagy fekete-fehér fotóival.

1. Milyen képekkel nevezhetsz?
  • Egy pályázó maximum 3 fotót nyújthat be.
  • A fotók pontos felbontását nem határozzuk meg, mivel jelen pályázatunkban nem a technikai feltételekre, hanem a kreativitásra, ötletességre, „fotós szemre" kívánjuk helyezni a hangsúlyt. így akár telefonoddal készített képekkel is nevezhetsz, ha jó minőségűek, nyomtatásra alkalmasak!

1. Határidők, nevezési feltételek, díjazás

• A nevezett pályaműveket kérjük mind elektronikus, mind postai úton megküldeni.
A pályázatokat akkor tudjuk elfogadni, ha minkét úton határidőre beérkeznek!

• Postai úton a fotókat A4-es méretben előhívatva kérjük beküldeni. A fénykép hátulján szerepeljen a mű címe. A postai feladvány tartalmazza a teljes körűen kitöltött nevezési lapot! A borítékra címzésként kérjük ráírni:

Kaposvári Klebelsberg Középiskolai Kollégium Kiss Eszter részére „FÉNY-kép" fotópályázat 7400 Kaposvár, Álmos vezér u. 1.

• Ugyanezen pályamunkákat kérjük elektronikus úton a klebitalalkozasok@gmail.com e-mail címre megküldeni.
  • A postai és elektronikus levelek beérkezésének határideje: 2019. március 11. éjfél.

A határidőn túl beérkezett pályázatokkal nem tudtok részt venni a pályázaton!

• A pályázatra beküldött fotókat szakmai zsűri bírálja el, az 1., 2. és 3. helyezettek díjazásban részesülnek.

A pályázat eredményhirdetésére és a kiállítás megnyitójára 2019. március végén

kollégiumunkban kerül sor.

1. A pályázattal kapcsolatos kérdéseket a klebitalalkozasok@gmail.com e-mail címen szívesen megválaszoljuk.

Képeitek beküldését szeretettel várja és köszöni:

Kiss Eszter szervező

Kaposvári Klebelsberg Középiskolai Kollégium