KOR-TÁRS csapatépítés 2018 08.30.-09.01

1

KOR-TÁRS csapatépítő tréningen vettek részt a Kaposvári Klebelsberg Középiskolai Kollégium Diákönkormányzatos és KOR-TÁRS segítő diákjai augusztus 31. - szeptember 2.-között. A kollégiumba érkező 17 tanuló (8 lány és 9 fiú) az első napon pénteken18.00 - kor találkozott a DÖK teremben, ahol Vass Viktória DÖK elnök és Horváth Balázs tanár Úr vezetésével ismertették a három nap programját és közösen megtették az előkészületeket a vasárnapi beköltöztetésre. Szombat reggeli után Horváth Balázs és Erdős Kornél tanár Úrak invitálták a csapatot egy kis biciklitúrára, amelynek keretében megkerülték a Desedát úgy, hogy érintették a füredi kilátót, disznó öblöt,  és a látógatóközpontot. A jóízű és kiadós ebéd utáni sziesztát követően 17.00 –kor Hujber Tamásné Gabi néni pszichológus tartott jó hangulatú csapatépítő foglalkozást élménypedagógiai játékok bevonásával. Az emberpróbáló feladatokról tanúskodnak a fotók is. Vasárnap kora reggeli kelés és bőséges reggeli elfogyasztása után mindenki elfoglalta a helyét a földszinti aulában, ahol kezdetét vette a „maratoni munka” a várva várt beköltöztetés. A három nap során Horváth Balázsné és Bakai Dávid gondoskodott az étkeztetéséről (reggeli, ebéd, vacsora), melyben lehetőség nyílott egy kisadag 150 db palacsinta sütésére is, így messzemenőkig kielégítették a jelenlévők kívánságait.

234

Vass Viktória Bernadett