A Klebi All Star zenei projekt fellépései

Április második hetében zenei projektünknek négy fellépése is volt. Április 10-én Beck Zoltán rendhagyó irodalomóráját nyitottuk meg, a 30Y együttes Felhő című dalát adtuk elő Dakó Zsanett, Varga Zsolt, Kiss Antónia Véda, Juhász Patrik, valamint Erdős Kornél közreműködésével.

1

Április 11-én Kadarkúton léptünk fel a helyi iskola által szervezett Ki-Mit-Tud keretében. Két dalt adtunk elő, a Survivor zenekar Eye of the tiger című dalát, valamint a The White Stripes Seven Nation Armyját. A szereplők Hársházi Dávid, Varga Zsolt, Schindler Oliver, Juhász Patrik és Erdős Kornél voltak. A csapat a megmérettetésen arany minősítést szerzett.

2

Április 12-én elsőként a Mester és Tanítványa kollégiumi rendezvényen lépett fel a Felhőt előadó csapat. A Művészeti Esten pedig Erdélyi Orsolyával kiegészülve a Kadarkúton előadott két dal került a kollégium diákjai elé.

3

4