Csoport
2017-2022
zanka1

Az idén is megrendezésre került a csapatépítő, ismerkedő gólyatábor az Arany János Tehetséggondozó Program új csoportjának. Idén nyáron a zánkai Erzsébet táborban vehettünk részt, az általuk szervezett programok egészítették ki a saját foglalkozásainkat.

A tanulóknak lehetőségük nyílott, hogy különböző ismereteket szerezzenek, kulturális és sporteseményeken vegyenek részt. A változatos programok során megismerhették egymást, kiderült számukra kinek azonos az érdeklődési köre.

Az ismereteiket bővíthették a sétahajózás, a drogprevenciós program, a Hősök napja, a mulatságos fizikai kísérletek bemutatóján és a Szigligeti vár látogatásakor.

A szórakozást nyújtó programok – táncház, koncertek, kutyás bemutató, színházi előadás – kulturális és szociális érzékenységük fejlődését szolgálta.

Természetesen nem maradhatott el a balatoni fürdőzés sem.

A sportban összemérhették erejüket, ügyességüket a többiekkel, a Tábori olimpián hat érmet szereztek.

A jó hangulatú, majdnem egy hetes programot minden diák pozitívan értékelte, szívesen vettek részt benne.

Somogyi Adél