Mester és tanítványa bemutató összefoglalója

Sikeresen lezajlott 2015. április 14-én a Tehetségnap alkalmából tartott „Mester és tanítványa” bemutatkozó rendezvény a Kaposvári Klebelsberg Középiskolai Kollégiumban.

A programot a kollégium mellett a Kaposvár - Somogy Megyei Tehetségsegítő Tanács is támogatta. A jelenlevő középiskolás diákok szimpátia szavazása eredményeképpen a közönségdíjat a Kaposvári Klebelsberg Középiskolai Kollégium média szakköre kapta, mesterük Nagy Brigitta szakkörvezető kollégiumi nevelőtanár. A szakmai zsűri helyezéseket nem állított fel, hiszen a nyolc bemutatkozó mester és tanítványa mindannyian különlegesek voltak, értéket képviseltek. A szakmai zsűri díját a következő résztvevők érdemelték ki:

Molnár Beáta tanuló és Horváth Katalin mester a Kaposvári Egyetem Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium képviseletében;

Puska Renáta tanuló és Mihajlovics Róbert mester a Kaposvári Széchenyi István Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakképző Iskolától;

Márffy Lévi tanuló és Kalocsai Zoltán mester a kaposvári Építőipari és Faipari Szakképző iskola és Kollégium képviseletében;

Szokol Fanni tanuló és Vajmi Csaba edző a RING Sport Club Kaposvár képviseletében.

A magas színvonalú bemutatókat tehetséges kaposvári és abai középiskolás diákok műsorszámai színesítették. A programot Antalné Pavelka Ágnes szülő kézműves és Kudari Dóra tanuló fotókiállítása gazdagította. A szakmai program „A tehetség hónapja 2015” elnevezésű MATEHETSZ által kiírt nyertes pályázat részeként valósult meg.

Letölthető anyagok:

Meghívó <<Letöltés>>