Kor-Társ csapatépítés 2024

Kollégiumunkban 2024 -ben is megrendezésre került a KOR-TÁRS csapatépítő tréning. Az eseményről készült élménybeszámoló alább olvasható!

KOR-TÁRS csapatépítő tréningen vettünk részt a Kaposvári Klebelsberg Középiskolai Kollégium DÖK-ös és KOR-TÁRS segítő diákjaival 2024. augusztus 30.-szeptember 1. között. A 28 jelenlevő tanuló (14 lány és 14 fiú) az első napon Horváth Balázsné Kriszti néni vezetésével csapatépítő játékkal hangolódott a földszinti aulában az esti kiadós vacsora után. A  kollégium 2. emeletén a másnapi feladatok elosztása, összeírása, majd teremberendezés és esti élménybeszámolók tették hangulatossá az estét. Másnap Kriszti néni korai kiadós reggelije hozzájárult a délelőtti feladatok könnyed elvégzéséhez. Az udvaron Horváth Balázs Balubá vezetésével a házirend pontjait beszéltük át és fogadtuk el, közben Kriszti néni három diákkal finom ebédet készített (Vöröslencsés karfiolleves, rántott hús rizzsel). Ebéd utáni csendespihenőt követően Balubá és Erdős Kornél Kornélbá vezetésével a Desedára bicikliztünk ki. A csoport egyik fele Hegyeshalmi Csabával és Kovács Ferenc igh. kenuzott, addig Balubá a csoport másik felével körbetekerték a Desedát. A csoportból otthon maradt 4 tanuló Kriszti néni vezetésével katlóban pörköltet készítettek, amit este tésztával fogyasztottunk el. Másnap reggel egy tartalmas reggeli után a beköltöző diákok fogadásának kibírásához, megkaptuk az ellátmányt Kriszti nénitől, így egész nap tudtunk étkezni, ha éhesek voltunk. A délelőtt folyamán az új diákok fogadása, regisztrációja és a beköltözés segítése minden DÖK/KOR-TÁRS segítőtől komoly odafigyelést és segítséget kívánt. A délután folyamán a felsőbb éves diákok fogadása és regisztrációja már a beosztásoknak megfelelően zajlottak. Eredményes, jó hangulatú csapatépítő napokon vagyunk túl.

Kaposvár, 2024.09.04.

Tóth Zsombor András

DÖK elnök

Az esemény képekben

A rendezvényről készült videós összeállítás ITT tekinthető meg.