Kedves Kollégák!

A Kaposvári Klebelsberg Középiskolai Kollégium rendezi meg, - még az idei tanévben-, a IX. AJTP LEÁNY RÖPLABDATORNÁT.

A torna célja, hogy az Arany János Tehetséggondozó Programban tanuló leány diákok a tornán összemérjék ügyességüket, megtapasztalják a sport által kínált küzdés és győzelem erejét! Nevezni az AJTP-ben résztvevő leány tanulók csapataival lehet. A csapattagok az öt évfolyamos képzés bármely évfolyamáról szerveződhetnek csapatba, max.6+4 játékossal.

A verseny időpontja: 2019. április 12-13-(14)

(A kaposvári AJTP Informatikai versennyel, az AJTP Határtalan irodalom vetélkedővel, és az AJTP Mester és Tanítványa vetélkedővel azonos időpontban.)

Helyszín: Kaposvári Klebelsberg Középiskolai Kollégium (Kaposvár, Álmos vezér u.1.)

Program:

április 12-én, pénteken:

beérkezés a kollégiumba 17 óráig

ünnepélyes megnyitó és sorsolás 18.00 órakor

vacsora 20 óráig, majd ismerkedési est és technikai megbeszélés a kollégiumban

április 13-án, szombaton:

reggeli 8 óráig a kollégiumban

9 órától selejtezők a kollégium tornacsarnokában (létszámtól függően)

ebéd a kollégiumban

Délután csoport-mérkőzések (kevesebb résztvevő esetében döntők)

19 órakor vacsora a kollégiumban

20 órakor szabadidős program (karaoke, mozi)

április 14-én, vasárnap:

reggeli 8 óráig a kollégiumban

9 órától döntők (amennyiben sok jelentkező van), a kollégium tornacsarnokában, eredményhirdetés kb. 13 órakor

ebéd, hazautazás

Költségek: szállás és étkezés a jelentkezési lapon részletezve.

A szervezők a program módosításának jogát fenntartják! A versenyre jelentkezettek számának ismeretében a verseny lebonyolításában változás lehet, amelyről előzetesen tájékoztatjuk a csapatokat!

Minden tehetséges, röplabdázás iránt elkötelezett diákot, felkészítő tanárával vagy kísérő tanárával együtt szeretettel várunk!

Kérjük, amennyiben elfogadjátok meghívásunkat a tornára szíveskedjetek a nevezési/jelentkezési lapot 2019. március 14-ig visszaküldeni a szervező e-mail címére (Gálosi Ildikó ildikogalosi@klebi.sulinet.hu)

JELENTKEZÉSI LAP LETÖLTÉSE

Kaposvár, 2019. február 5.

Gálovics Edit                                                             Dr. Giber Vilmos

programgazda sk.                                                       intézményvezető sk