Klebi Kupa 2026

A XX. Klebelsberg Kupát 2026. március 25-én rendezte meg kollégiumunk az alábbi sportágakban: sakk, úszás, asztalitenisz, röplabda, streetball, push&run és kötélhúzás. Felhívásunkra a városi kollégiumokon (Eötvös, Móricz, Zichy és Cseri úti ) kívül Barcsról és Tabról is érkeztek diákok.

Az összesített csapateredmények alapján a következő sorrend alakult ki:

DÖK KÜLDÖTTKÖZGYŰLÉS

Köszöntő: Tisztelt diáktársaim, tisztelt igazgató Úr tisztelt igazgató helyettes asszony, tisztelt egybegyűltek. Köszöntelek benneteket a diákönkormányzat küldöttközgyűlésén. Bemutatnám az intézőbizottság tagjait.

 - Bizottság tagjainak bemutatása =              -                       – jegyzőkönyvvezető

Akik sokat tettek a Klebelsberg Középiskolai Kollégiumért!

2026.április 27.-én egy délutáni napon a kollégium nevelőtestülete nevében kollégiumunk Igazgatója Horváth Zoltán Gábor köszöntötte a mintegy 120 diákot, akik a tanév során öregbítették a kollégiumunk hírnevét. Igazgató Úr köszöntőjében kitért arra, hogy a jövőben is számít a diákok áldozatkész munkájára, s arra, hogy a versenyeken, programokon a kollégiumot méltóképpen képviseljék. A mintegy 300 süteményt a diákok a tanárokkal közösen fogyasztották el az étteremben egy kötetlen beszélgetés keretében.